Procom Teknoloji
+90 216 234 3410     19 Mayıs Mah. Sümer Sok. Zitaş Blokları C1 Blok Daire:4     info@procomteknoloji.com
Procom Teknoloji Procom Teknoloji

HABERLER

Grandstream 2020 Unified Communications Yılın Ürünü Ödülünü Aldı

 

 

 

 

 

 

Android ™ için GXV3300 serisi IP Görüntülü Telefonlar, Olağanüstü Yenilikçilikle Onurlandırıldı

Grandstream bugün, küresel, entegre bir medya şirketi ve çevrimiçi olan TMC'nin Android ™ için GXV3300 serisi IP Video Telefonlarını 2020 Yılının Birleşik İletişim Ürünü Ödülü sahibi ilan ettiğini duyurdu.

Android için GXV3300 serisi IP Video Telefonlar, 16 hatlı bir IP video telefonu ile çok platformlu bir video işbirliği çözümünü ve bir Android tabletin işlevselliğini, hepsi bir arada bir iletişim çözümü sunmak için birleştirir. Seri, kapasitif dokunmatik ekran, yerleşik kamera, içerik paylaşımı için HDMI girişi / çıkışı ve HD video desteği ile güçlü bir deneyim sunar. Bu ödüllü IP Video Telefonlar Android üzerinde çalışır ve milyonlarca Android uygulamasına anında erişim sunar. GXV3300 serisi 3 model içerir: GXV3350, GXV3370 ve GXV3380. Son teknoloji ürünü bir IP video telefonu, gelişmiş bir video işbirliği çözümü ve bir Android tabletin işlevselliğini birleştiren GXV33300 serisi, meşgul profesyoneller, uzaktan çalışanlar, telehealth ve konut çözümleri.

TMC CEO'su Rich Tehrani, “Grandstream'i yenilikçi çözümü, Android için GXV3300 serisi IP Video Telefonları için TMC'nin Yılın Birleşik İletişim Ürünü Ödülü'nü 2020 alıcısı olarak onurlandırmaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi. “Jüri üyelerimiz Grandstream'in yenilikçi IP Video Telefon serilerinde çığır açan çalışmasında sergilediği yaratıcılık ve mükemmellikten çok etkilendiler. "

2020 Unified Communications Yılın Ürünü Ödülünün kazananları çevrimiçi olarak duyurulacak ve internette INTERNET TELEPHONY dergisinde vurgulanacaktır.

 


Grandstream, Uzaktan İşbirliği İçin Yeni USB Kulaklık Serisini Çıkardı

 

GUV serisi USB kulaklıklar, uzaktan çalışanlar, iletişim merkezleri, eğitim ve daha fazlası için ideal olan HD ses, gürültü önleyici mikrofon, geniş uyumluluk ve tüm gün konfor sağlar.

Boston, MA, ABD - 4 Ağustos 2020 - 2002'den beri dünyayı ödüllü birleşik iletişim çözümleriyle birleştiren Grandstream, bugün yeni bir USB kulaklık serisi piyasaya sürdü. Uzaktan çalışanlar, iletişim merkezleri ve diğer yoğun ortamlar için tasarlanan GUV3000 ve GUV3005, yüksek kaliteli ses sunmak için dizüstü bilgisayarlar, bilgisayarlar, IP telefonlar ve diğer cihazlarla eşleşen HD USB Kulaklıklardır. Bu USB kulaklıklar, net HD ses ve tüm gün konfor sağlarken arka plan gürültüsünü en aza indiren bir gürültü önleyici mikrofona sahiptir. GUV serisi, tüm büyük üçüncü taraf iletişim platformları, uygulamaları ve yazılım telefonlarıyla uyumlu olarak gönül rahatlığı sunar ve onları uzaktaki çalışanlar, çağrı merkezi temsilcileri, eğitim uzmanları ve daha fazlası için ideal hale getirir.

Grandstream CEO'su David Li, "Yeni GUV serisi USB Kulaklıklar, dünya çapında kişisel işbirliği cihazlarına yönelik kritik ihtiyacı karşılamak için ürün yelpazemize önemli bir katkı sağlıyor" dedi. "İşletme, eğitim ve diğer tüm sektörler uzak operasyonlara uyum sağladıkça, uzaktan çalışanları, öğrencileri, öğretmenleri ve profesyonelleri üretken ve işbirliği içinde tutmak için yeni araçlara ihtiyaç duyuyorlar. GUV serisi USB Kulaklık serisi, uzaktan işbirliğini geliştiren güçlü, rahat bir ses deneyimi sağlayarak bu ihtiyacı karşılamak üzere tasarlanmıştır. GUV serisini yayınlamaktan heyecan duyarak Grandstream ve dünya çapındaki ortaklarımız için sağladıkları fırsatlar konusunda heyecanlıyız. "

GUV3000 ve GUV3005, sıralı kontroller kullanılarak ses kolayca ayarlanırken ayarlanabilir kafa bantları ve deri kulak yastıkları sayesinde tüm gün konfor sağlar. Bilgisayarlar ve Grandstream IP telefonlar dahil olmak üzere USB bağlantısı sunan tüm cihazlarla uyumludurlar. Kristal netliğinde HD ses, rahat kullanım ve geniş uyumluluk sunan GUV serisi, uzaktaki çalışanlar, okullar, çağrı merkezleri ve diğer iş sektörleri için idealdir.

Temel özellikleri şunları içerir:

 • Kristal netliğinde ve kolay iletişim için HD Ses
 • Arka plan gürültüsünü en aza indirmek için gürültü engelleme teknolojisi
 • USB 2.0 bağlantısı, dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve Grandstream IP Telefonları (GRP serisi IP telefonlar, GXV serisi IP Video Telefonlar ve yakında GXP serisi IP telefonlar) dahil olmak üzere USB uyumlu herhangi bir cihazı desteklemek için esneklik sağlar
 • Devam eden bir çağrıyı belirtmek için meşgul ışığı (GUV3005)
 • Tüm gün konfor için ayarlanabilir deri kafa bandı; sol veya sağ kullanım stili
 • Sıralı kontroller, hızlı ve kolay ses kontrolü ve sessize alma sağlar
 • Tüm büyük üçüncü taraf iletişim platformları, uygulamaları ve yazılım telefonlarının yanı sıra Grandstream’in IPVideoTalk Meetings ve Wave uygulamasıyla uyumludur

Ürün Kaynakları

Veri sayfaları, teknik kaynaklar ve daha fazlasını içeren GUV3000 ve GUV3005 ürün sayfasını ziyaret etmek için burayı tıklayın.


Grandstream Yeni Bir Kablosuz Wi-Fi IP Telefonu Çıkardı

 

2002'den beri dünyayı ödüllü birleşik iletişim çözümleriyle buluşturan Grandstream, bugün WP serisi taşınabilir Wi-Fi IP Telefonlarına en yeni modelini piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Yeni WP810, kurumsal, perakende, lojistik, sağlık ve güvenlik dahil olmak üzere çeşitli dikey pazar uygulamalarına uyacak şekilde kesintisiz dolaşım ve gelişmiş özellikler sunan güçlü ancak uygun fiyatlı bir Wi-Fi IP telefonudur.

WP810 Wi-Fi IP telefonu, Wi-Fi kapsama alanına sahip tüm tesislerde mobil IP telefonu ve dolaşım için idealdir. Gelişmiş anten tasarımı ve gelişmiş dolaşım desteğine sahip çift bantlı 802.11ac Wi-Fi özelliğine sahiptir. Şarj edilebilir pil, çift MIC'li kristal netliğinde HD ses ve anında iletişim için yapılandırılabilir bas-konuş düğmesi sayesinde 6 saatten fazla konuşma süresi sunar. Uygun bir fiyat noktası ve merkezi provizyon sayesinde WP810, büyük hacimli dağıtım için önemli maliyet tasarrufu ve ölçeklenebilirlik sunar. DECT teknolojisinin doğal kısıtlamaları nedeniyle tipik olarak küçük grup kullanımı ile sınırlı olan eski DECT kablosuz telefonların rekabetçi bir şekilde yükseltilmesini veya değiştirilmesini sağlar.

 

WP810, çeşitli dikey pazarların taşınabilir telefon ve güvenlik kontrol ihtiyaçlarına uygun rekabetçi özellikler, mobilite, dağıtım ölçeklenebilirliği, merkezi yönetilebilirlik ve cazip fiyatlandırmanın bir kombinasyonunu sunar.

WP810'un temel özellikleri şunlardır:

 • • Verimli anten tasarımı ve gelişmiş dolaşım desteğine sahip çift bantlı 802.11ac Wi-Fi
 • • 2 SIP hesabı, 2 hat
 • • Gelişmiş Akustik Yankı Giderme ve Gürültü Kalkanı Teknolojisi ile HD ses ve çift MIC tasarımı
 • • Şarj edilebilir 1500mAh pil, 6 saat konuşma süresi, 120 saat bekleme
 • • 1,8 inç (128x160) TFT renkli LCD
 • • Geniş bant Opus, G.722, G.711, G.729A / B, iLBC vb. Gibi popüler ses kodeklerini destekler.
 • • Öngörülemeyen ağ geçişine karşı olası en yüksek sürekli gecikme duyarlı ses / video iletişimi kalitesi ile sorunsuz dolaşım sağlamak için WMM (Wi-Fi Multimedya) ve akıllı QoS'yi destekler
 • • Bas-konuş, panik çağrısı ve diğer işlevler için yapılandırılabilir düğme
 • • Mikro USB bağlantı noktası ve 3,5 mm kulaklık girişi

WP810, gerçek zamanlı ses ve video uygulamaları için uçtan uca kablosuz çözüm sunmak üzere Grandstream'in diğer Wi-Fi ürünleriyle eşleştirilebilir. Bu ürünler arasında GWN serisi Wi-Fi AP'ler, GXV serisi Android ™ Video Telefonlar ve GRP serisi Wi-Fi özellikli Taşıyıcı Sınıfı IP Telefonlar, GVC serisi video konferans sistemleri, Wi-Fi, GAC2500 sesli konferans telefonu Wi-Fi, mobil cihazlar için Grandstream Wave yazılım telefonu uygulaması ve Wi-Fi özellikli GSC serisi Intercom / PA cihazları. Grandstream’in GDS serisi IP Kapı Sistemleri ile birleştirildiğinde, WP810, mobil kullanıcılar için eksiksiz bir tesis erişim kontrol çözümü olarak 2 yönlü tam çift yönlü sesli interkom, 1 yönlü video akışı ve kapı kontrolü sunar.

 

Ürün Kaynakları

Veri sayfaları, teknik kaynaklar ve daha fazlasını içeren WP810 ürün sayfasını ziyaret etmek için burayı tıklayın.

 


Grandstream’in Yeni WP810 Kablosuz Wi-Fi IP Telefonu Artık Cisco’nun BroadWorks ile Uyumlu

 

 

2002'den beri dünyayı ödüllü SIP birleşik iletişim çözümleriyle buluşturan Grandstream, bugün yeni WP810 Kablosuz Wi-Fi IP Telefonlarının artık Cisco’nun BroadWorks Platformu ile tamamen birlikte çalışabileceğini duyurdu. Bu uyumluluk sayesinde BroadWorks kullanan servis sağlayıcıları ve işletmeler artık Wi-Fi kapsama alanı olan herhangi bir yerde mobil IP telefon ve roaming sunmak için Grandstream’in WP810'unu sorunsuz bir şekilde kullanabilirler.

Yeni WP810 firmalarda, perakende, lojistik, sağlık ve güvenlik dahil olmak üzere çeşitli dikey pazar uygulamalarına uyacak şekilde kesintisiz dolaşım ve gelişmiş özellikler sunan güçlü ancak uygun fiyatlı bir Wi-Fi IP telefonudur. Gelişmiş anten tasarımı ve gelişmiş dolaşım desteğine sahip çift bantlı 802.11ac Wi-Fi özelliğine sahiptir. WP810, şarj edilebilir pil, çift-MIC'li kristal netliğinde HD ses ve anında iletişim için yapılandırılabilir bas-konuş düğmesi sayesinde 6 saatten fazla konuşma süresi sunar. Bu kablosuz Wi-Fi IP telefonu, büyük hacimli dağıtımlar için önemli maliyet tasarrufu ve ölçeklenebilirlik sunar ve eski DECT çözümlerinin rekabetçi bir şekilde yükseltilmesini veya değiştirilmesini sağlar. BroadWorks ile de uyumlu olan WP serisinin diğer üyesi olan WP820 gibidir. katılır.

 

WP810 sertifikası ile Grandstream’in IP ses, video ve kablosuz IP Telefonlarından oluşan tüm portföyü Cisco’nun BroadWorks ile tamamen birlikte çalışabilir. Cisco Çözüm Ortağı Programı'nın bir üyesi olan Grandstream, Cisco'nun servis sağlayıcılarına ve işletmelerine güçlü iletişim çözümleri oluşturmak için gereken tüm uç noktalar için tek noktadan hizmet sunuyor. Bu ürün portföyü; Operatör Sınıfı IP Telefonları, GXP serisi IP Telefonları, Android ™ için GXV serisi IP Video Telefonları, GVC serisi video konferans sistemlerini, GAC2500 Sesli Konferans Telefonu, WP serisi Wi-Fi kablosuz IP telefonlarını DP serisi DECT Kablosuz IP Telefonları, GXW serisi VoIP gateway ve HT serisi Analog Telefon Adaptörleri (ATA) içerir.


Grandstream Cihaz Yönetim Sistemini (GDMS), 2020 Yılın İnternet İletişim Ürün Ödülünü Aldı ! 

 

Boston, MA, ABD - 30 Nisan 2020 - Grandstream bugün küresel bir medya şirketi olan TMC'nin Grandstream Cihaz Yönetim Sistemini (GDMS) 2020 İNTERNET TELEPHONY Yılın Ürünü Ödülü sahibi olarak ilan ettiğini açıkladı.

 

Grandstream Cihaz Yönetim Sistemi (GDMS), cloud ortamında sıfır dokunuşlu provizyonlama, yönetim ve gerçek zamanlı izleme sistemi olarak kurulum öncesi, kurulum sırasında ve sonrasında Grandstream ürünlerini yönetmek için kullanımı kolay kurumsal düzeyde araçlar sağlamaktadır. Cihaz yönetimi, hesap yönetimi, cihaz konfigürasyonu, yazılım yükseltmeleri, cihaz izleme, akıllı alarm ve istatistiksel analiz için tek tek veya grup olarak, model bazında yapılabilen merkezi bir arayüz sağlar. Bu güçlü bulut yönetim platformu, kurumsal ağları korumak için sağlam güvenlik özellikleri ekler. Grandstream uç noktaları için merkezi, güvenli ve sıfır dokunuşlu bir yönetim sunan GDMS, büyük Grandstream çözümleri ağlarını kolayca kurup yönetmelerine olanak tanıdığı için işletmeler, hizmet sağlayıcılar ve çok tesisli işletmeler için idealdir. Kaydolmak için https://www.gdms.cloud/login adresini ziyaret edin.

 

TMC CEO'su Rich Tehrani, “Mükemmellik ve yeniliğe olan bağlılığı nedeniyle 2020 Yılın Ürünü Ödülü ile Grandstream'i tanımaktan onur duyuyorum” dedi. “Editör ekibimizin görüşüne göre GDMS, piyasadaki en iyi iletişim ve teknoloji çözümleri arasında olduğunu kanıtladı. Grandstream'in liderliğini devam ettirmesini dört gözle bekliyorum.”

 

2020 INTERNET TELEPHONY Yılın Ürünü kazananları, INTERNET TELEPHONY dergisinde çevrimiçi ve TMCnet'te yer alacak.

 

TMC hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.tmcnet.com adresini ziyaret edin.

 

 


Grandstream, Uzak Ekiplere Maksimum Değer Sağlamak İçin Yeni IPVideoTalk Toplantı Planlarını Açıkladı

IPVideoTalk Toplantılarına hemen hemen tüm bilgisayar veya mobil cihazlardan katılınabilir ve rekabetçi fiyatlandırma ile son teknoloji özellikleri ile kullanabilirsiniz.

Grandstream bugün her büyüklükteki firmaya, endüstri lideri değere sahip güçlü bir çevrimiçi toplantı platformu sunan yeni IPVideoTalk Toplantı planlarını yayınladı.
Yeni IPVideoTalk Toplantı planları, şimdi 50'ye kadar katılımcıyı ve 49 (feed) video yayınını destekleyen ücretsiz Temel plan da dahil olmak üzere önemli ölçüde artırılmış katılımcı ve video yayını desteği sunuyor.
IPVideoTalk Toplantı planları da düzenlenerek şimdi hepsi esnek çevrimiçi toplantıları destekleyen 3 basit seçenek sunmaktadır.
Grandstream’in GVC serisi video konferans donanım cihazları herhangi bir planla add-on olarak entegre edilebilir.

IPVideoTalk, her büyüklükteki firmanın ekiplerini birbirine bağlı ve üretken tutan uzaktan toplantılar, eğitimler, sınıflar ve video konferanslar düzenlemelerine yardımcı olur. PC'ler, MAC'ler ve Android / iOS mobil cihazlar da dahil olmak üzere neredeyse tüm cihazlarda katılabilen 1080p'ye kadar Full HD toplantı sunan, kullanımı kolay, son teknoloji ürünü bir işbirliği platformu sağlar. Oda tabanlı video konferanslar için IPVideoTalk planları Grandstream’in GVC serisi video konferans cihazlarıyla entegre edilebilir. Bu son teknoloji toplantı platformu, 1080p HD video, tek tıklamayla toplantılar, bulut depolama, içerik paylaşımı, 150 katılımcıya kadar, 49 video yayını ve daha fazlasını içeren gelişmiş özellikler paketi sayesinde uzak ekiplere sektör lideri değer sağlar. Daha fazla bilgi edinmek ve kaydolmak için www.ipvideotalk.com adresini ziyaret edin.


Yeni IPVideoTalk Toplantıları planlarının ayrıntıları şunları içerir:

IPVideoTalk Meetings – Basic (Ücretsiz)

 • Ücretsiz
 • En fazla 50 toplantı katılımcısı ve 49 feed (video yayını)
 • HD video, HD ses, Ekran paylaşımı, grup / özel sohbet, raporlar / analitikler, kayıt
 • Sınırsız toplantı (toplantı oturumu başına 70 dakikaya kadar)
 • PC ve MAC'lerden, Android / iOS cihazlarından, GVC serisi cihazlardan, VoIP aramalarından katılın
 • 512 MB (yaklaşık 2 saat) cloud'da kayıt depolama alanı


IPVideoTalk Meetings – Pro

 • En fazla 100 toplantı katılımcısı ve 49 feed (video yayını)
 • 1080p HD video, HD ses, Ekran paylaşımı, grup / özel sohbet, raporlar / analitikler, kayıt
 • Sınırsız toplantı (toplantı oturumu başına 6 saate kadar) ve sınırsız web seminerleri
 • PC ve MAC'lerden, Android / iOS cihazlarından, GVC serisi cihazlardan, VoIP aramalarından katılın
 • 2 GB (yaklaşık 8 saat) cloud'da kayıt depolama alanı
 • Aylık 9,99 ABD doları, yıllık olarak faturalandırılır


IPVideoTalk Meetings – Business

 • 150 toplantıya kadar katılımcı ve 49 feed (video yayını)
 • 1080p HD video, HD ses, ekran paylaşımı, grup / özel sohbet, raporlar / analitik, kayıt
 • Sınırsız toplantı (oturum başına 6 saate kadar) ve sınırsız web seminerleri
 • PC ve MAC'lerden, Android / iOS cihazlarından, GVC serisi cihazlardan, VoIP aramalarından katılın
 • 5GB (yaklaşık 20 saat) cloud'da kayıt depolama alanı
 • Ayda 14,99, yıllık olarak faturalandırılır.


GVC Oda Sistemleri Paketi Add-On

Grandstream’in GVC serisi video konferans cihazlarından herhangi birini Basic, Pro, Business plan maliyetinin üstüne aylık 30 ABD Doları ekleyerek sahip olabilirsiniz.
GVC Oda Sistemi Paketleri, sınırsız web seminerleri, 6 saate kadar toplantılar, 5 GB depolama alanı, VoIP ramalar ve daha fazlası ile tüm planları yükseltir.
Yakın gelecekte daha fazla katılımcı ve depolama alanı eklemek için ek satın alma seçenekleri sağlanacaktır.

 

Daha Fazla Bilgi Edinin ve Kaydolun :


IPVideoTalk hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kaydolmak için www.ipvideotalk.com adresini ziyaret edin.
Ayrıca, IPVideoTalk hakkında daha fazla bilgi edinmek ve nasıl çalıştığını görmek için 14 Nisan'da webinar için Grandstream'e katılın.

Yukarı
Top