+90 216 234 3410     19 Mayıs Mah. Sümer Sok. Zitaş Blokları C1 Blok Daire:4     info@procomteknoloji.com

HABERLER

Grandstream Yeni Bir Kablosuz Wi-Fi IP Telefonu Çıkardı

 

2002'den beri dünyayı ödüllü birleşik iletişim çözümleriyle buluşturan Grandstream, bugün WP serisi taşınabilir Wi-Fi IP Telefonlarına en yeni modelini piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Yeni WP810, kurumsal, perakende, lojistik, sağlık ve güvenlik dahil olmak üzere çeşitli dikey pazar uygulamalarına uyacak şekilde kesintisiz dolaşım ve gelişmiş özellikler sunan güçlü ancak uygun fiyatlı bir Wi-Fi IP telefonudur.

WP810 Wi-Fi IP telefonu, Wi-Fi kapsama alanına sahip tüm tesislerde mobil IP telefonu ve dolaşım için idealdir. Gelişmiş anten tasarımı ve gelişmiş dolaşım desteğine sahip çift bantlı 802.11ac Wi-Fi özelliğine sahiptir. Şarj edilebilir pil, çift MIC'li kristal netliğinde HD ses ve anında iletişim için yapılandırılabilir bas-konuş düğmesi sayesinde 6 saatten fazla konuşma süresi sunar. Uygun bir fiyat noktası ve merkezi provizyon sayesinde WP810, büyük hacimli dağıtım için önemli maliyet tasarrufu ve ölçeklenebilirlik sunar. DECT teknolojisinin doğal kısıtlamaları nedeniyle tipik olarak küçük grup kullanımı ile sınırlı olan eski DECT kablosuz telefonların rekabetçi bir şekilde yükseltilmesini veya değiştirilmesini sağlar.

 

WP810, çeşitli dikey pazarların taşınabilir telefon ve güvenlik kontrol ihtiyaçlarına uygun rekabetçi özellikler, mobilite, dağıtım ölçeklenebilirliği, merkezi yönetilebilirlik ve cazip fiyatlandırmanın bir kombinasyonunu sunar. WP810'un temel özellikleri şunlardır:

• Verimli anten tasarımı ve gelişmiş dolaşım desteğine sahip çift bantlı 802.11ac Wi-Fi

• 2 SIP hesabı, 2 hat

• Gelişmiş Akustik Yankı Giderme ve Gürültü Kalkanı Teknolojisi ile HD ses ve çift MIC tasarımı

• Şarj edilebilir 1500mAh pil, 6 saat konuşma süresi, 120 saat bekleme

• 1,8 inç (128x160) TFT renkli LCD

• Geniş bant Opus, G.722, G.711, G.729A / B, iLBC vb. Gibi popüler ses kodeklerini destekler.

• Öngörülemeyen ağ geçişine karşı olası en yüksek sürekli gecikme duyarlı ses / video iletişimi kalitesi ile sorunsuz dolaşım sağlamak için WMM (Wi-Fi Multimedya) ve akıllı QoS'yi destekler

• Bas-konuş, panik çağrısı ve diğer işlevler için yapılandırılabilir düğme

• Mikro USB bağlantı noktası ve 3,5 mm kulaklık girişi

 

WP810, gerçek zamanlı ses ve video uygulamaları için uçtan uca kablosuz çözüm sunmak üzere Grandstream'in diğer Wi-Fi ürünleriyle eşleştirilebilir. Bu ürünler arasında GWN serisi Wi-Fi AP'ler, GXV serisi Android ™ Video Telefonlar ve GRP serisi Wi-Fi özellikli Taşıyıcı Sınıfı IP Telefonlar, GVC serisi video konferans sistemleri, Wi-Fi, GAC2500 sesli konferans telefonu Wi-Fi, mobil cihazlar için Grandstream Wave yazılım telefonu uygulaması ve Wi-Fi özellikli GSC serisi Intercom / PA cihazları. Grandstream’in GDS serisi IP Kapı Sistemleri ile birleştirildiğinde, WP810, mobil kullanıcılar için eksiksiz bir tesis erişim kontrol çözümü olarak 2 yönlü tam çift yönlü sesli interkom, 1 yönlü video akışı ve kapı kontrolü sunar.

 


Grandstream’in Yeni WP810 Kablosuz Wi-Fi IP Telefonu Artık Cisco’nun BroadWorks ile Uyumlu

 

 

2002'den beri dünyayı ödüllü SIP birleşik iletişim çözümleriyle buluşturan Grandstream, bugün yeni WP810 Kablosuz Wi-Fi IP Telefonlarının artık Cisco’nun BroadWorks Platformu ile tamamen birlikte çalışabileceğini duyurdu. Bu uyumluluk sayesinde BroadWorks kullanan servis sağlayıcıları ve işletmeler artık Wi-Fi kapsama alanı olan herhangi bir yerde mobil IP telefon ve roaming sunmak için Grandstream’in WP810'unu sorunsuz bir şekilde kullanabilirler.

Yeni WP810 firmalarda, perakende, lojistik, sağlık ve güvenlik dahil olmak üzere çeşitli dikey pazar uygulamalarına uyacak şekilde kesintisiz dolaşım ve gelişmiş özellikler sunan güçlü ancak uygun fiyatlı bir Wi-Fi IP telefonudur. Gelişmiş anten tasarımı ve gelişmiş dolaşım desteğine sahip çift bantlı 802.11ac Wi-Fi özelliğine sahiptir. WP810, şarj edilebilir pil, çift-MIC'li kristal netliğinde HD ses ve anında iletişim için yapılandırılabilir bas-konuş düğmesi sayesinde 6 saatten fazla konuşma süresi sunar. Bu kablosuz Wi-Fi IP telefonu, büyük hacimli dağıtımlar için önemli maliyet tasarrufu ve ölçeklenebilirlik sunar ve eski DECT çözümlerinin rekabetçi bir şekilde yükseltilmesini veya değiştirilmesini sağlar. BroadWorks ile de uyumlu olan WP serisinin diğer üyesi olan WP820 gibidir. katılır.

 

WP810 sertifikası ile Grandstream’in IP ses, video ve kablosuz IP Telefonlarından oluşan tüm portföyü Cisco’nun BroadWorks ile tamamen birlikte çalışabilir. Cisco Çözüm Ortağı Programı'nın bir üyesi olan Grandstream, Cisco'nun servis sağlayıcılarına ve işletmelerine güçlü iletişim çözümleri oluşturmak için gereken tüm uç noktalar için tek noktadan hizmet sunuyor. Bu ürün portföyü; Operatör Sınıfı IP Telefonları, GXP serisi IP Telefonları, Android ™ için GXV serisi IP Video Telefonları, GVC serisi video konferans sistemlerini, GAC2500 Sesli Konferans Telefonu, WP serisi Wi-Fi kablosuz IP telefonlarını DP serisi DECT Kablosuz IP Telefonları, GXW serisi VoIP gateway ve HT serisi Analog Telefon Adaptörleri (ATA) içerir.

 

 

 


 

Grandstream Cihaz Yönetim Sistemini (GDMS), 2020 Yılın İnternet İletişim Ürün Ödülünü Aldı ! 

 

 

Boston, MA, ABD - 30 Nisan 2020 - Grandstream bugün küresel bir medya şirketi olan TMC'nin Grandstream Cihaz Yönetim Sistemini (GDMS) 2020 İNTERNET TELEPHONY Yılın Ürünü Ödülü sahibi olarak ilan ettiğini açıkladı.

 

Grandstream Cihaz Yönetim Sistemi (GDMS), cloud ortamında sıfır dokunuşlu provizyonlama, yönetim ve gerçek zamanlı izleme sistemi olarak kurulum öncesi, kurulum sırasında ve sonrasında Grandstream ürünlerini yönetmek için kullanımı kolay kurumsal düzeyde araçlar sağlamaktadır. Cihaz yönetimi, hesap yönetimi, cihaz konfigürasyonu, yazılım yükseltmeleri, cihaz izleme, akıllı alarm ve istatistiksel analiz için tek tek veya grup olarak, model bazında yapılabilen merkezi bir arayüz sağlar. Bu güçlü bulut yönetim platformu, kurumsal ağları korumak için sağlam güvenlik özellikleri ekler. Grandstream uç noktaları için merkezi, güvenli ve sıfır dokunuşlu bir yönetim sunan GDMS, büyük Grandstream çözümleri ağlarını kolayca kurup yönetmelerine olanak tanıdığı için işletmeler, hizmet sağlayıcılar ve çok tesisli işletmeler için idealdir. Kaydolmak için https://www.gdms.cloud/login adresini ziyaret edin.

 

TMC CEO'su Rich Tehrani, “Mükemmellik ve yeniliğe olan bağlılığı nedeniyle 2020 Yılın Ürünü Ödülü ile Grandstream'i tanımaktan onur duyuyorum” dedi. “Editör ekibimizin görüşüne göre GDMS, piyasadaki en iyi iletişim ve teknoloji çözümleri arasında olduğunu kanıtladı. Grandstream'in liderliğini devam ettirmesini dört gözle bekliyorum.”

 

2020 INTERNET TELEPHONY Yılın Ürünü kazananları, INTERNET TELEPHONY dergisinde çevrimiçi ve TMCnet'te yer alacak.

 

TMC hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.tmcnet.com adresini ziyaret edin.

 

 


Grandstream, Uzak Ekiplere Maksimum Değer Sağlamak İçin Yeni IPVideoTalk Toplantı Planlarını Açıkladı

IPVideoTalk Toplantılarına hemen hemen tüm bilgisayar veya mobil cihazlardan katılınabilir ve rekabetçi fiyatlandırma ile son teknoloji özellikleri ile kullanabilirsiniz.

Grandstream bugün her büyüklükteki firmaya, endüstri lideri değere sahip güçlü bir çevrimiçi toplantı platformu sunan yeni IPVideoTalk Toplantı planlarını yayınladı.
Yeni IPVideoTalk Toplantı planları, şimdi 50'ye kadar katılımcıyı ve 49 (feed) video yayınını destekleyen ücretsiz Temel plan da dahil olmak üzere önemli ölçüde artırılmış katılımcı ve video yayını desteği sunuyor.
IPVideoTalk Toplantı planları da düzenlenerek şimdi hepsi esnek çevrimiçi toplantıları destekleyen 3 basit seçenek sunmaktadır.
Grandstream’in GVC serisi video konferans donanım cihazları herhangi bir planla add-on olarak entegre edilebilir.

IPVideoTalk, her büyüklükteki firmanın ekiplerini birbirine bağlı ve üretken tutan uzaktan toplantılar, eğitimler, sınıflar ve video konferanslar düzenlemelerine yardımcı olur. PC'ler, MAC'ler ve Android / iOS mobil cihazlar da dahil olmak üzere neredeyse tüm cihazlarda katılabilen 1080p'ye kadar Full HD toplantı sunan, kullanımı kolay, son teknoloji ürünü bir işbirliği platformu sağlar. Oda tabanlı video konferanslar için IPVideoTalk planları Grandstream’in GVC serisi video konferans cihazlarıyla entegre edilebilir. Bu son teknoloji toplantı platformu, 1080p HD video, tek tıklamayla toplantılar, bulut depolama, içerik paylaşımı, 150 katılımcıya kadar, 49 video yayını ve daha fazlasını içeren gelişmiş özellikler paketi sayesinde uzak ekiplere sektör lideri değer sağlar. Daha fazla bilgi edinmek ve kaydolmak için www.ipvideotalk.com adresini ziyaret edin.


Yeni IPVideoTalk Toplantıları planlarının ayrıntıları şunları içerir:

IPVideoTalk Meetings – Basic (Ücretsiz)

 • Ücretsiz
 • En fazla 50 toplantı katılımcısı ve 49 feed (video yayını)
 • HD video, HD ses, Ekran paylaşımı, grup / özel sohbet, raporlar / analitikler, kayıt
 • Sınırsız toplantı (toplantı oturumu başına 70 dakikaya kadar)
 • PC ve MAC'lerden, Android / iOS cihazlarından, GVC serisi cihazlardan, VoIP aramalarından katılın
 • 512 MB (yaklaşık 2 saat) cloud'da kayıt depolama alanı


IPVideoTalk Meetings – Pro

 • En fazla 100 toplantı katılımcısı ve 49 feed (video yayını)
 • 1080p HD video, HD ses, Ekran paylaşımı, grup / özel sohbet, raporlar / analitikler, kayıt
 • Sınırsız toplantı (toplantı oturumu başına 6 saate kadar) ve sınırsız web seminerleri
 • PC ve MAC'lerden, Android / iOS cihazlarından, GVC serisi cihazlardan, VoIP aramalarından katılın
 • 2 GB (yaklaşık 8 saat) cloud'da kayıt depolama alanı
 • Aylık 9,99 ABD doları, yıllık olarak faturalandırılır


IPVideoTalk Meetings – Business

 • 150 toplantıya kadar katılımcı ve 49 feed (video yayını)
 • 1080p HD video, HD ses, ekran paylaşımı, grup / özel sohbet, raporlar / analitik, kayıt
 • Sınırsız toplantı (oturum başına 6 saate kadar) ve sınırsız web seminerleri
 • PC ve MAC'lerden, Android / iOS cihazlarından, GVC serisi cihazlardan, VoIP aramalarından katılın
 • 5GB (yaklaşık 20 saat) cloud'da kayıt depolama alanı
 • Ayda 14,99, yıllık olarak faturalandırılır.


GVC Oda Sistemleri Paketi Add-On

Grandstream’in GVC serisi video konferans cihazlarından herhangi birini Basic, Pro, Business plan maliyetinin üstüne aylık 30 ABD Doları ekleyerek sahip olabilirsiniz.
GVC Oda Sistemi Paketleri, sınırsız web seminerleri, 6 saate kadar toplantılar, 5 GB depolama alanı, VoIP ramalar ve daha fazlası ile tüm planları yükseltir.
Yakın gelecekte daha fazla katılımcı ve depolama alanı eklemek için ek satın alma seçenekleri sağlanacaktır.

 

Daha Fazla Bilgi Edinin ve Kaydolun :


IPVideoTalk hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kaydolmak için www.ipvideotalk.com adresini ziyaret edin.
Ayrıca, IPVideoTalk hakkında daha fazla bilgi edinmek ve nasıl çalıştığını görmek için 14 Nisan'da webinar için Grandstream'e katılın.

Yukarı
Top