Procom Teknoloji
+90 216 234 3410     19 Mayıs Mah. Sümer Sok. Zitaş Blokları C1 Blok Daire:4     info@procomteknoloji.com
Procom Teknoloji Procom Teknoloji

ŞİRKET PROFİLİ

Procom Teknoloji, uzun yıllara dayanan IT ve telekomünikasyon sektörü tecrübesiyle konusunun uzmanı kişiler tarafından kurulmuştur. Procom Teknoloji, kuruluşundan bu yana teknik uzmanlığı, operasyonel verimliliği, dinamik yapısı ve inovatif bakış açısı ile iş ortaklarını daha verimli, kârlı ve rekabetçi hale getirmek için çalışmaktadır

Procom, dünyanın önde gelen markalarını ve ürün gruplarını değerli müşterilerine sunmayı amaçlayan, çözüm odaklı bir IT şirketidir. Ses ve veri iletişimine yönelik geniş kapsamlı ürün yelpazesi ve çözümleriyle şebeke operatörlerine ve servis sağlayıcılarına, her türlü bilgi ve iletişim gereksinimleri için katma değerli çözümler sunmaktadır. Katma değerli projelere yatırım yapma stratejisi doğrultusunda Procom, geniş satış ağı ve tecrübesiyle yeni nesil teknolojileri yerel pazara sunarak iş hacmini genişletmektedir.

VİZYONUMUZ


Procom, önümüzdeki dönemde hedeflerini ve pazardaki satıcı ağına genişletmeye devam etmektedir. Buna ek olarak, Procom katma değerli hizmetler ve kurumsal çözümlerde pazar payını arttırmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ


Procom’un misyonu, firmaların bilgi ve iletişim alanındaki yerel ve küresel ihtiyaçlarını en etkin ve güvenilir şekilde karşılayacak müşteri odaklı yaklaşımla butik çözümlerle gerçek anlamda müşteri memnuniyeti sağlamaktır.


 

 

 

 

 

Yukarı
Top