+90 216 234 3410     19 Mayıs Mah. Sümer Sok. Zitaş Blokları C1 Blok Daire:4     info@procomteknoloji.com

ŞİRKET PROFİLİ

Procom Teknoloji, uzun yıllara dayanan IT ve telekomünikasyon sektörü tecrübesiyle konusunun uzmanı kişiler tarafından kurulmuştur. Procom Teknoloji, kuruluşundan bu yana teknik uzmanlığı, operasyonel verimliliği, dinamik yapısı ve inovatif bakış açısı ile iş ortaklarını daha verimli, kârlı ve rekabetçi hale getirmek için çalışmaktadır

Procom, dünyanın önde gelen markalarını ve ürün gruplarını değerli müşterilerine sunmayı amaçlayan, çözüm odaklı bir IT şirketidir. Ses ve veri iletişimine yönelik geniş kapsamlı ürün yelpazesi ve çözümleriyle şebeke operatörlerine ve servis sağlayıcılarına, her türlü bilgi ve iletişim gereksinimleri için katma değerli çözümler sunmaktadır. Katma değerli projelere yatırım yapma stratejisi doğrultusunda Procom, geniş satış ağı ve tecrübesiyle yeni nesil teknolojileri yerel pazara sunarak iş hacmini genişletmektedir.

VİZYONUMUZ


Procom, önümüzdeki dönemde hedeflerini ve pazardaki satıcı ağına genişletmeye devam etmektedir. Buna ek olarak, Procom katma değerli hizmetler ve kurumsal çözümlerde pazar payını arttırmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ


Procom’un misyonu, firmaların bilgi ve iletişim alanındaki yerel ve küresel ihtiyaçlarını en etkin ve güvenilir şekilde karşılayacak müşteri odaklı yaklaşımla butik çözümlerle gerçek anlamda müşteri memnuniyeti sağlamaktır.


 


Procom Technology is founded in Istanbul, Turkey by professionals with their long-standing IT and telecommunication sector experience. Ever since its foundation, Procom Technology has been working to make its business partners more efficient, profitable and competitive thanks to its technical know-how, operational efficiency, dynamic structure and innovative perspective.

Procom is a solution-oriented IT company aiming to offer the world's leading brands and product groups to its valued customers. With its wide range of products and solutions for voice and data communication, it provides value-added solutions for all kinds of information and communication needs to the network operators and service providers. In line with its strategy of investing in value-added projects, Procom is expanding its business volume by offering the new generation technologies to the local market with its wide reseller network and experience.

OUR VISION


Procom is expanding its goals for the upcoming period, advances rapidly to wider reseller network on the market. In parallel with this, Procom aims to increase its market share in value-added services and enterprise solutions.

OUR MISSION


Procom’s mission is to provide real customer satisfaction with a customer-oriented approach that will meet the local and global needs of companies in the field of information and communication in the most effective and reliable way with tailored solutions.

Scroll to Top
Top