+90 216 234 3410     19 Mayıs Mah. Sümer Sok. Zitaş Blokları C1 Blok Daire:4     info@procomteknoloji.com

WIFI NETWORK

 

Grandstream ile Uzaktan Çalışma Çözümleri

Dünyanın dört bir yanındaki kuruluşlar için uzaktan çalışma gerektiğinde bunu destekleyen çözümlerin yaratılmasında “nasıl” sorusu her zamankinden daha kritik olacak.İyi haber şu ki, bu tür çözümleri oluşturmak muhtemelendüşündüğünüzden çok daha kolay çünkü mevcut ekipmanların çoğunu kullanmaya devam edebiliceksiniz.Uzaktan çalışma çözümlerinize yardımcı olabilecek infografiklerimize göz atın.

 Blog Image+Public WiFi+q4+11.2018  

 

Mobilite Çözümler

Grandstream’in mobil çözümleri iş yerlerini şimdiye kadar hiç olmadığı kadar üretken hale getirmektedir. Ürün yelpazemiz ile her ölçekteki firma, işlerini mobil hale getirerek verimliliği arttırmaktadır. Yeni nesil IP DECT telefonlar ve kablosuz WiFi WP820 ile Grandstream Access Pointlerin birlikte çalışması sonrası güçlü ve tümleşik network çözümleri oluşmaktadır. Mobilite Çözümler Kılavuzu için okumaya devam edin.

 Blog Image+Public WiFi+q4+11.2018  

Kablosuz Ortamlar Oluşturma

WiFi işletmelerin ve kuruluşların ağ altyapısının odak noktası haline geldi. Mobil kalırken ve altyapı maliyetlerini düşürürken, kullanıcıların tabletlerden, dizüstü bilgisayarlardan ve telefonlardan verimli şekilde çalışmasını sağlar. Masaüstünden kurtulmak ve bir işletmenin içindeki herhangi bir yerden  yetki vermek, tüm çalışanlar için büyük bir avantajdır. WiFi ağlarının faydalarını, başarılarını yönlendiren özellikleri ve Grandstream'in mükemmel bir kablosuz dağıtım oluşturmaya nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için okumaya devam edin.

23 Olmazsa Olmaz Wifi Özelliği

Başarılı bir WiFi ağı için özellikler


Bir WiFi ağını kurmak, güncellemek veya genişletmek, mevcut uzun özellikler listesi ve teknolojinin her zaman gelişen doğası nedeniyle karmaşık görünebilir. Bu kılavuzun amacı, tüm bunları engellemek ve güçlü, uzun mesaeli WiFi ağları oluşturmak için aramanız gereken en önemli özellikleri vurgulamaktır.

 Blog Image+Public WiFi+q4+11.2018  

 

 

 

Scroll to Top
Top